PRICES

ONE-ON-ONE TUITION:

15 - PER 30 MINUTES
20 - PER 45 MINUTES
27 - PER 60 MINUTES

GROUP LESSON:
10 PER HOUR PER PERSON

PAY AS YOU GO OR IN BLOCKS. CASH OR CHEQUE AVAILABLE